Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Straipsniai

Ar vestuviniai žiedai turi pasirinkimo taisykles?

vestuviniai žiedaiTinkamas vestuvinio žiedo pasirinkimas yra kur kas sudėtingesnis procesas, nei kada galėjote pamanyti. Galvojate, kad įsigyti žiedelį tikrai nereikės daug laiko, kadangi tai paprasčiausias aksesuaras? Ne visai tikslu, kadangi vestuviniai žiedai simbolizuoja dviejų žmonių amžiną meilę, kurią jie planuoja dalintis visą likusį gyvenimą.

Vestuviniai žiedai pasirenkami pagal konkrečiai porai labiausiai rūpimus aspektus:

  1. Kainos variacijos už porą;
  2. Brangiojo metalo pasirinkimas;
  3. Dydis;
  4. Stilius ir kiti išvaizdos dalykėliai.

Dažniausiai tradicijas puoselėjantys asmenys pasirenka žiedus atkreipdami dėmesį į katalikiškas tradicijas. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai negali būti labai puošnūs, patraukti aplinkinių dėmesį. Rekomenduotinas metalas – auksas. Paprasčiausi apvalūs gelsvi žiedai, kurių didžioji simbolika slypi viduje, o ne pačio žieduko išvaizdoje. Tačiau tai tik tradicija, nors kur kas daugiau žmonių šiuo metu linksta prie modernių variantų.

Graviūra ant žiedo nėra naujas pasirinkimas, tačiau labai ilgą laiko tarpą jis buvo nepopuliarus. Šiuo metu žmonės graviruojasi ne tik sutuoktinių vardus, tačiau taip pat ir meilės išraišką, įvairiausius palinkėjimus. Madinga užrašus graviruoti tapo užsienio kalbomis, tačiau manoma, kad šis polinkis gana greitai pasikeis.

Galiausiai, ne tik graviūros, tačiau ir tokie aspektai, kaip pačios medžiagos pasirinkimas ir žiedo papuošimas – labai varijuoja. Dabartiniai vestuviniai žiedai kur kas drąsesni. Žmonės nebebijo aplinkinių dėmesio ir kritikos, tad renkasi tokius žiedus, kokius konkrečiai jie labiausiai nori. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai iš medžio – geras pasirinkimas, kuris sulaukia vis daugiau aplinkinių dėmesio. Lygiai taip pat galime kalbėti apie žalvarį, kurie tiesa, vis labiau plinta. Vienas to veiksnių, kad vis daugiau žmonių grįžta prie senovės lietuvių tikėjimo. Tai lemia, kad vengdami bažnyčios jie ignoruoja ir labiausiai paplitusius šios religijos vestuvių simbolius.

Vestuviniai žiedai, svarbiausia, turi būti pasirenkami su meile. Kad kiekvienam žmogui būtų malonu šį aksesuarą dėvėti kiekvieną dieną. Tuo pačiu rekomenduojame pasinaudoti graviūros teikiamais pasiūlymais, kadangi tai nuostabi galimybė atskleisti savo meilę kitam žmogui. Pasirinkimas labai platus, tad ieškantys visada randa norus tenkinantį variantą.

Laimingų jums vestuvių ir gyvenimo kartu.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts