Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

Draudimo rūšys: kurią pasirinkti keliaujant?

draudimas internetuKeliaujant į kitą šalį neretai pasitaiko nemalonių situacijų, tai dingsta bagažas ar jis yra apgadinamas. Gal dažniau pasitaiko ir su sveikata pasitaikančių situacijų, kai pasikeičia klimatas mūsų organizmas patiria šoką, todėl tampa ne toks atsparus virusams. Todėl ir lengviau susergame pešalimo ligomis ar vietiniais virusais, todėl svabru ne tik rūpintis savo sveikata kelionės metu, bet ir pasirūpinti kelionės draudimu, o geriau drauskis internetu. Dažnas dar nei karto nekeliavęs žmogus pamiršta kelionės draudimą arba tiesiog nesupranta, kam jis yra reikalingas. Todėl būtent šiame straipsnyje apie tai ir pakalbesime.

Žinoma į bet kokią kelionę galima įsidėti vaistų, tiek nuo įvairiausių ligų, tiek nuo sužeidimų, todėl gal ir retai kreipiamasi į gydytojus kelionės metu. Paprastas ir pigiausias kelionės draudimas būtent ir padengia medicinines išlaidas. Labiau kelionių draudimas reikalingas, tuomet kai ruošiamasi kažkur važiuoti, kur yra nežinomi keliai, arba aktyviai poilsiaujant, kai galima lengvai susižaloti. Todėl vertėtų pasirūpinti kelionės draudimu bet kokiu atveju.

Pagrindinės draudimo rūšys yra draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, o kita nuo medicininių išlaidų. Pirmuoju atveju žmogus apdraudžiamas nuo mirties, neįgalumo, traumų, kaulų lūžių. Bet kuriuo atveju bus sumokėta draudime nurodyta suma. O medicininės išlaidos padengia net pervežimą iš/į gydymo įstaigą, visas vaistų išlaidas ir kitas su medicinina bei gydymu susijusias išlaidas, kelionės metu. Taip pat galima rinktis kombinuotą draudimą, kur yra įtrautos abi šios rūšys.

Nu ko paprastai priklauso draudimo kaina? Dažniausiai nuo šalies į kurią vykstama, kelionės trukmės, draudimo sąlygų bei amžiaus. Didesnė įmoka bus taikoma tiems, kurie užsiima aktyvia bei rizikinga veikla, taip pat senyvo amžiaus žmonėms. Galiausiai, kalbant apie sąlygas, visuomet gerai viską apgalvokite, ar jums bus reikalingas civilinės atsakomybės draudimas, kai nesiruošiate niekur važiuoti, arba ar jums reikalingas bagažo draudimas, kai neturite bagaže nieko vertingo. Bet būtinai visuomet apsidrauskite žiemos kelionių metu, kai rizika susižeisti yra didesnė nei vasaros metu.

Jei greitu metu žadate keliauti ir norite įsigyti draudimą, tuomet drauskis internetu, kadangi tai greičiausias ir patogiausias variantas. Tiesiog reikia užpildyti visus duomenis apie save ir pasirinkti draudimo rūšį. Drauskis internetu ir keliauk į norimą šalį saugiai, nes nesvarbu kur esate, jūsų sveikata yra svarbiausia, o kitoje šalyje medicinos išlaidos yra labai didelės, todėl netampykite liūto už ūsų ir pasirūpinkite draudimu.

 

 

 

 

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts