Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Prekyba

Kodėl rūbai internetu pastaruoju metu itin populiarūs?

rūbai internetuAtsakinat į šį klausimą pradėkim nuo kelių pagrindinių teiginių. Visų pirma, jų kaina dažnai būna labai patraukli, pirkimo procesas paprastas ir malonus, o elektroninėse parduotuvėse esantis pasirinkimas džiugina. Vis dėlto yra ir skeptiškų nuomonių, besisukančių apie minusus. Trūkumų atrasti įmanoma, tačiau jie nesunkiai nusveriami.

Kai kurie teigia, kad drabužiai internetu tikras kantrybės išbandymas, mat užsisakius dar reikia laukti. Kontraargumentuoti derėtų pradėti nuo to, jog visos parduotuvės prekes atsiunčia per skirtingą laikotarpį. Jei perkama iš užsienio, natūralu, kad teks palaukti. Na, o kai kuriais atvejais (omenyje turimos lietuviškos elektroninės parduotuvės) prekės gaunamos nespėjus net susigaudyti. Juk dabar siuntinį galima atsiimti ne tik pašte ar sulaukus kurjerio skambučio. Labai praktiškas sprendimas – paštomatai ir terminalai. Dėl šių modernių prekių gavimo būdų klientui reikia laukti daug mažiau laiko.

Galima išgirsti ir abejonių, susijusių su drabužių dydžiu. Ką galima pasakyti apie tai? Jei rūbai internetu perkami atsainiai, jei dydis pasirenkamas pagal tai, kokia tuo metu oro temperatūra, suprantama, jog įmanoma gauti netinkamo dydžio prekę. Na, o jei į pirkimą žiūrima rimtai, jeigu prieš įsigyjant nusprendžiama pasidomėti, ką reiškia dydį žymintys skaičiai ar raidės, tuomet greičiausiai bus nusiperkami tinkami rūbai. Jei prekės perkamos iš užsienio, tokiu atveju internete reikėtų paieškoti , kokie vienos šalies drabužių dydžiai atitinka tokius pat kitos šalies ženklinimus.

Besidairant, kur čia dar pavyktų atkapstyti trūkumų, nejučia prieinama prie to, jog rūbai internetu perkami jų nepasimatavus. Kita vertus, juk jau minėta, kaip neapsigauti dydžių klausimu. Be to, prie prekės turėtų būti nurodyta, iš kokios medžiagos ji yra. Tai vėlgi leidžia susiformuoti šiokį tokį įspūdį. O perkant kokius paprastus marškinėlius apskritai mažai tikėtina, kad jie galėtų būti kuo nors nepatogūs.

Bene į visas skeptikų mintis yra atsakymai. Rūbai internetu pasižymi daugybe teigiamų savybių, kurios lemia gausų pirkėjų būrį. Be to, rūbus internetu perkantys žmonės prieš skeptikus šį tą turi „užantyje“. Tai platus pasirinkimas, patrauklios nuolaidos, paprastas užsisakymas ir t.t.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts