Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Finansai

paskola internetuKai kuriems žmonėms paskolų refinansavimas internetu kartais visgi tampa ta vienintele išeitimi, norint gauti pinigų savoms bėdoms išspręsti. Kas tokio atsitinka, kad žmonėms tik refinansavimas kartais gali padėti?

Miršta vienas iš šeimos narių, kuris uždirbdavo

Šis pavyzdys nėra liūdnas, bet šviesioji jo pusė yra ta, kad kreditų refinansavimas visgi gali padėti išspręsti ir šias labai liūdnas ir labai rimtas situacijas. Mirtis – baisus dalykas, apie kurį nei diskutuoti, nei galvoti nesinori, nes nežinome esminių atsakymų iki dabar, gal niekada nežinosime. Tačiau vis dėlto, reikia pasakyti, kad kai kažkas miršta, visi kiti gyvena ir toliau. Kažkas augina vaikus, kažkas vaikšto į darbą, o kažkas galbūt ir mirusiojo skolas padengti turi… Jeigu yra šeima ir bendras ūkis, tuomet galime matyti, kad šeimos nariams tikrai reikia nemažai sugalvoti dalykų, kuriuos jie turi padaryti, kad paskolos būtų grąžintos laiku. Tačiau sutuoktiniai dirba, kad išsimokėtų būsto paskolą, stengiasi ir „juodai dienai“ būti pasitaupę. Tačiau Dievo planai nežinomi, ir jeigu kažkas iš šeimos bičių, iždo nešėjų miršta – lieka ta paskola. Ką daryti kitam partneriui, našliui ar našlei? Parduoti būstą ir išsikraustyti į kitą? O gal visgi bandyti tą paskolą grąžinti? Pačioje pradžioje tuomet gali padėti paskolų refinansavimas išsiskolinusiems. Kadangi labai greitai įmanoma rasti šiokį tokį finansinį pastiprinimą, kuris leis tiesiog bent kažkiek nukelti tą mokėjimą toliau. O tuomet jau bus matyt. Gal iš draudimo pinigus gausite, gal nuspręsite būstą parduoti, o gal rasite kitą darbą ir galėsite paskolą vis tiek iš savo kišenės ir uždirbamų pinigų išsimokėti.

Skiriasi šeimos

Dar vienas pavyzdys – skyrybos. Jeigu buvo imta paskola, sunku pasidalinti turtą, gali pabaigoje likti ir tokia situacija, kad paskolą mokės tik vienas iš šeimos narių. Tuomet paskola už žemės sklypą taip ir liks vienam ant pečių. Aišku, galima nemokėti, galima parduoti. Bet kartais pačios skyrybos įstringa labiau negu paskola. Ypač, jeigu sutuoktiniai nesutaria dėl pasidalijimų. Įsivaizduokite, vyras ėmė paskolą savo vardu, porą metų kartu su žmona jie turėjo bendrą biudžetą ir viską vienodai taupė. O štai po kelių metų moteris palieka vyrą, nesutinka skirtis, kol jis neatiduos tų pinigų, kuriuos ji įmokėjo į jo sąskaitą. Ir štai, kol vyksta bylinėjimasis, kol visos problemos ir toliau pilasi, vyrui tenka pačiam mokėti paskolą, o pinigų gal tiek nėra… Tuomet ir vėl būsto paskolos refinansavimas gali padėti bent šiek tiek atsistoti ant savo kojų.

Prarandami darbai

Paprasta ir standartinė, gana dažnai pasitaikanti situacija – tai bedarbystė. Ypač ji populiari mažesniuose miesteliuose, kur nėra darbo vietų, o verslumo ir savarankiškumo kažką daryti patiems žmonės turi gana nedaug. Taigi, ten gali būti prarandami darbai, tačiau paskola kartu niekur nedingsta… Tenka ieškoti kažkokios išeities, jeigu nedarbas užtrunka gana ilgai, o bedarbio pašalpos nepakanka visoms išlaidoms padengti. Taigi, refinansavimas tuomet tampa tikrai geru pasirinkimu.

Įsiveliama į priklausomybes

Liūdniausias scenarijus – kai žmogus pats ima daužyti savo likimą… Aišku, priklausomybės gali būti jo genuose, gali būti ir jo giminėje, gali būti ne vien nuo jo priklausomos, ir šeima gali darniai vienas kitą paremti ir net ir priklausomybėms užkirsti kelią. Tačiau, jeigu taip atsitinka, reikia dirbti išvien. Ir jeigu šeimos galva dabar nebeneša pinigų į namų iždą, galima kol kas atidėti paskolos grąžinimą, pasinaudoti refinansavimu.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts