Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

KASKO DRAUDIMAS INTERNETU – SĄLYGOS IR AKTUALUMAS

keliaujantiems savo automobiliu bei paliekantiems jį ilgesniam laikui nesaugomoje stovėjimo aikštelėje

Kasko draudimas internetuKodėl mums vertėtų pasidomėti kasko draudimu? Pirma, išsikelkime sau klausimą: kas yra kasko draudimas? Tai yra draudimas, kuris saugo:

  • asmens transporto priemonę, jos dalis, įrangą, bagažą
  • ir jų savininką nuo įvairaus pobūdžio nuostolių,
  • nepriklausomai nuo to kas padarė žalą
  • arba kaltininkas paprasčiausiai nėra nustatytas.

Kokią žalą paprastai dengia kasko draudimas?

Tai būtų: turto apgadinimas, praradimas, avarija, vandalizmas, stichinės nelaimės, bagažo apgadinimas, vagystės. Tad jeigu nenorite staiga pakloti didelę pinigų sumą už šias išlaidas,

netikėtai nutikus nelaimei, — užsisakykite kasko draudimą. Iš esmės draudimas apsaugo ne nuo pačios nelaimingo nutikimo, o nuo žalos sukeltų išlaidų, kurios dažnai ne tik ištuština kišenes, bet ir taupykles. Dabar kasko draudimą galite užsisakyti paprasčiausiai internetu.

Ši paslauga yra greita, paprasta ir patogi. Kasko draudimas internetu nėra procesas, kuris užima didelę dalį Jūsų laiko, be to, ateityje jis tikrai bus naudingas. Tad ką vertėtų žinoti prieš užsisakant kasko draudimą internetu? Pirma turite pasirinkti draudimo įmonę, kuri lengvai patenkins Jūsų iškeltas sąlygas. Tiksliai išsiaiškinkite, ką jie apdraudžia, kokias situacijas. Ar bus suteikiama techninė pagalba ten, kur Jums bus aktualu? Ar laikinai sugedus Jūsų automobiliui, Jums bus suteiktas pakaitinis automobilis tinkamomis sąlygomis, kiek laiko galėsite juo naudotis? Ar Jums prireikus, bus kompensuotos tralo paslaugos? Į kokį autoservisą bus vežamas Jūsų automobilis taisymui, ar jis yra tinkamas Jums. Koks laiko periodas praeis nuo pirmojo skambučio iki pilno automobilio sutaisymo?

Bet kokio pobūdžio draudimas turi griežtas sąlygas, kurias svarbu susižinoti iš anksto. Nors kasko draudimas internetu tikrai yra patogus, vertėtų pirma tiksliai sužinoti kokios sąlygos Jūsų laukia. Tačiau tam nebūtina gaišti laiką keliaujant į draudimo įmonę, pakanka pateikti užklausą elektroniniu paštu ar susisiekti telefonu su konsultantu. Šis Jums greitai atsakys į visus iškeltus klausimus. Kai surinksite visą aktualią informaciją, tereikės užpildyti specialią draudimo formą internetu, pasirinkti aplinkybes ir galiausiai susimokėti. Atlikę šiuos nesudėtingus veiksmus galėsite ramiai gyventi nesibaimindami, kad bet kada gali užklupti neplanuotos išlaidos.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts